#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} دانلود طرح درس روزانه من و پرسش هایم تفکر و پژوهش پایه ششم عنوان : دانلود طرح درس روزانه من و پرسش هایم تفکر و پژوهش پایه ششم فرمت: ورد قابل ویرایش تعداد صفحات: 3 قسمتی از متن:   موضوع :طرح درس   روش تدریس:استقرایی(جزء به کل)   موضوع:من و پرسش هایم (پرسش های دانش آموزان)   کتاب:تفکر وپژوهش      مقطع: ابتدایی      پایه:ششم   زمان پیش بینی شده: ۵۰ دقیقه       محل تدریس:کلاس درس   تعداد فراگیران: ۱۸ نفر         نام مدرس:       اهداف کلی :   آشنایی دانش آموزان بانحوه طراحی سوال های صحیح   اهداف جزیی :   فراگیر با معیارهای پرسش صحیح آشنا شود .   فراگیر بادغدغه های ذهنی خود آشناشود .   اهداف رفتاری :   دانش آموز بتواند در پرسش های خود از واژگان دقیق وواضح استفاده کند.(مهارتی)   دانش آموز بتواند در پرسش های خود دغدغه هایش را بیان کند .   دانش آموز بتواند پاسخی برای پرسش های خود در نظر بگیرد.(دانشی)   دانش آموز به این نتیجه برسد که با ه . دریافت فایل
مرجع نمونه پروژه و فایل   ,پرسش ,های ,important ,دانش ,درس ,پایه ششم ,من و ,پرسش هایم ,و پرسش ,طرح درسمنبع

پاورپوینت ثبت هاي مالي حسابداري تعهدي مرتبط با درآمدها در واحدهاي تابعه

پاورپوینت پانل ppt

پاورپوینت درس چهاردهم کارگاه کارآفرینی و تولید پایه دهم تشخیص فرصت، ایده پردازی و ارزیابی ایده

دانلود پاورپوینت سرطانهای شایع زنان

پاورپوینت استراتژی ها و رویدادها

پاورپوینت با عنوان کنترل اتوماتيک

دانلود پاورپوینت پره اکلامپسی و اکلامپسی حاملگی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نظافت منزل قفس فیلم خرید انواع قطعات بلدوزر 155 عشقولانه ها همه چی موجوده معرفی کالا فروشگاهی اقامت علی کانال یازدهم انسانی،کانال تلگرام یازدهم انسانی،گروه یازدهم انسانی زندگی به رنگ خدا