#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاورپوینت درس هشتم عربی پایه نهم الدَّرْسُ الثّامِنُ حِوارٌ بَينَ اّائِرِ وَ سائِقِ سَيّارَةِ الاُجْرَةِ               نوع فایل:  power point فرمت فایل:  ppt and pptx قابل ویرایش 42  اسلاید   قسمتی از متن پاورپوینت: 10دقیقه فرصت دارید إِدخال داخل کردن اِشْتَغَلَ کار کرد (مضارع: یَشتَغِلُ) بِئر چاه خودت را امتحان کن تَعالَ بیا تَفَضَّلْ بفرما ثَلاثونَ ، ثَلاثینَ سی دَلیل راهنما رَکِبَ سوار شد (مضارع: یَرْکَبُ) سَیّارَةُ الأُجْرَة تاکسی کَثُرَ زیاد شد (مضارع:یَکثُرُ) کُنتُ أَشْتَغِلُ کار می کردم لا بَأْسَ اشکالی ندارد لا شُکْرَ عَلَی الْواجِب وظیفه بود، تشکر لازم نیست مُتْحَف موزه مُکَرَّم گرامی داشته شده نُقود پول ، پولها گفتگو بین زائر و راننده تاکسی سلام برشما - سلام بر شما و رحمت خداوند و برکاتش(برشما)  - کجا می روید؟ به موزه ی مکه مکرَّمه می رویم - خوش آمدید . بفرمایید . سوار شوید. - از ما چند ریال می گیرید؟ - چهل ریال - کرایه گران است . ما سه نفریم - ببخشید ؛ سی ریال . برای هر زائر ده ریال آیا پول ایرانی قبول می کنید؟ - بله ،عیبی ندارد.ای جوانان ، آیا شما ایرانی هستید؟ بله و شما اهل کجایید؟ - من پاکستانی هستم و . دریافت فایل
مرجع نمونه پروژه و فایل   ,important ,فایل ,ریال ,5px ,مضارع ,    ,حِوارٌ بَينَ ,الثّامِنُ حِوارٌ ,بَينَ اّائِرِ ,وَ سائِقِ ,سائِقِ سَيّارَةِ الاُجْرَةِ ,حِوارٌ بَينَ اّائِرِ ,الثّامِنُ حِوارٌ بَينَ ,الدَّرْسُ الثّامِنُ حِوارٌمنبع

پاورپوینت ثبت هاي مالي حسابداري تعهدي مرتبط با درآمدها در واحدهاي تابعه

پاورپوینت پانل ppt

پاورپوینت درس چهاردهم کارگاه کارآفرینی و تولید پایه دهم تشخیص فرصت، ایده پردازی و ارزیابی ایده

دانلود پاورپوینت سرطانهای شایع زنان

پاورپوینت استراتژی ها و رویدادها

پاورپوینت با عنوان کنترل اتوماتيک

دانلود پاورپوینت پره اکلامپسی و اکلامپسی حاملگی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

بهترین آموزش میکروپیگمنتیشن هر چی که بخوای جدیدترین مطالب علمی دنیای تکنولوژی ویدئو پروژکتور جیبی قابل حمل شب که میشه http://niksadarman.ir/ سکوت خوب عشق سفر مسبی بلاگ مهندس متین